Pacientų dėmesiui


Kalniečių poliklinikos renovacija

Paskelbta - 2012-02-21  – 

Kauno Kalniečių poliklinika šiandien daugiau kaip 34 tūkstančius savo pacientų pasitinka akivaizdžiai pagražėjusi. Baigta 1,32 mln. litų kainavusi įstaigos renovacija. Iš Europos sąjungos Sanglaudos fondo gauta per 1,124 mln. litų, Valstybės biudžeto indėlis – 198,4 tūkst. litų.

Renovacijos projekto, skirto sumažinti energijos sąnaudoms, metu apšiltinti trys šiai medicinos įstaigai priklausantys pastatai, pakeisti langai, durys, renovuotas šildymo mazgas, pakeista dalis stogo, atnaujinta fojė, registracijos salė.

„Šių laikų pacientui neužtenka vien geros aparatūros ir puikių specialistų. Jam reikia ir įvaizdžio, – įsitikinusi Kalniečių poliklinikos direktorė Virginija Gailienė. – Dar norime aptvarkyti fasadą, pakeisti poliklinikos iškabą, pavasarį sodinsime gėlių."

Pasidžiaugti ketverius metus trukusio projekto rezultatais Kauno meras Andrius Kupčinskas atvyko su verslo planu, kaip poliklinikai pritraukti dar daugiau pacientų – jis juokais pasiūlė pakviesti čia gydytis krepšininką Mantą Kalnietį ir įstaigą pervadinti į M.Kalniečio polikliniką.

Kita informacija

Naudingos nuorodos

Atnaujinta 2013-11-22

Nuorodos susijusios su sveikatos paslaugomis, naujienomis, aktualijomis.

Visos nuorodos


Jūsų atsiliepimai apie mus

Atnaujinta  –  Rašyti atsiliepimą

Kviečiame Jus rašyti, siūlyti, pageidauti. Iš anksto dėkojame už pastabas ir pasiūlymus. Tikimės nuoširdaus Jūsų bendradarbiavimo

Visi atsiliepimai


Personalo kontaktai

Atnaujinta 2013-01-07

Personalo kontaktinė informacija.

 • Registratūra, informacija
  ( tel: 8 37 - 401422 )
 • Direktorė Rasa Abariuvienė El. paštas
  ( tel: 8-37-401402)
 • Personalo skyrius El. paštas
  ( tel: 8-37-401404)
 • Vidaus medicininio audito grupės vadovė Jūratė Stasiulevičienė El. paštas
  ( tel: 8-37-401427)

Visi kontaktai