PACIENTŲ DĖMESIUI!

Informuojame, kad nuo 2011 m. kovo 14 d. pakeista gyventojų prisirašymo prie pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų tvarka.

„5. Asmuo (globėjas), pasirinkęs PASPĮ bei konkretų gydytoją (šeimos gydytoją, vidaus ligų gydytoją, vaikų ligų gydytoją ir gydytoją psichiatrą), atvyksta į pasirinktos įstaigos registratūrą ir užpildo bei pasirašo „Prašymą gydytis pasirinktoje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje" (forma Nr. 025-025-1/a).

Pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaiga pateikia asmeniui (globėjui) ASPĮ, teikiančių pirminės ambulatorinės psichikos sveikatos priežiūros paslaugas toje savivaldybėje, sąrašą (pagal TLK tinklalapio duomenis), iš kurio pacientas renkasi ASPĮ, teikiančią pirminės ambulatorinės psichikos sveikatos priežiūros paslaugas. Pacientas, atvykęs į pasirinktos ASPĮ, teikiančios pirminės ambulatorinės psichikos sveikatos priežiūros paslaugas, registratūrą, užpildo bei pasirašo „Prašymą gydytis pasirinktoje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje" (forma Nr. 025-025-1/a) dėl pirminės ambulatorinės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų."

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2011 m. kovo 14 d. įsakymas Nr. V-245 "Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2001 m. lapkričio 9 d. įsakymo Nr. 583 "Dėl Gyventojų prisirašymo prie pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų tvarkos" pakeitimo"

KVIEČIAME PASIRINKTI MŪSŲ POLIKLINIKOS GYDYTOJUS

Administracija