Vilniuje iškilmingai pagerbti respublikinio konkurso „Metų vadovas 2010" nugalėtojai. Konkursą jau aštuntą kartą rengė savaitraštis „Lietuvos sveikata". Jo metu asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų kolektyvai ir pacientai rinko įstaigų vadovus, praėjusiais metais labiausiai prisidėjusius prie vadovaujamos įstaigos pažangos, technologinio aprūpinimo, paslaugų kokybės gerinimo.

„Metų novatore 2010" išrinkta Kauno Kalniečių poliklinikos direktorė Virginija Gailienė. Kalniečių poliklinikai 2010-ieji metai buvo sėkmingi: pertvarkyta poliklinikos struktūra, įgyvendinti reikšmingi investiciniai projektai.

Metų vadovo rinkimai