DĖMESIO

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2011 m. sausio 4 d. įsakymu Nr. V-3 „Dėl antivirusinių vaistų, sukauptų sveikatos apsaugos ministerijos valstybės rezerve, paskirstymo asmens sveikatos priežiūros įstaigoms“, Viešoji įstaiga Kauno Kalniečių poliklinika iš sveikatos apsaugos ministerijos valstybės rezervo gavo 300 vnt. antivirusinių vaistų.

Gydymas antivirusiniais vaistais yra skirimas vadovaujantis Lieuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2009 m. lapkričio 26 d. įsakymu Nr. V-691 „Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2009 m. liepos 1 d. įsakymo Nr. V-536 „Dėl sezoninio gripo bei gripo, sukelto naujo viruso potipio (pandeminio gripo), diagnostikos, gydymo ir profilaktikos antivirusiniais vaistais metodikų patvirtinimo“ pakeitimo“.