Naudokitės VŠį Kauno Kalniečių poliklinika klinikinės

diagnostikos laboratorijos teikiamomis paslaugomis

Všį Kauno Kalniečių poliklinikos laboratorijos tikslas – teikti kokybišką paslaugą.

Laboratorija yra atestuota ir atitinka sveikatos apsaugos ministerijos keliamus reikalavimus. Pastaraisiais metais laboratorija buvo atnaujinta, modernizuota, instaliuoti šiuolaikiški biocheminiai, ypač pajėgus imunologinis analizatoriai,šiuolaikiška ir labai patikima laboratorinė įranga kraujo krešumui tirti, naujausi kokybiški mikroskopai, taip pat įdiegtos informacinės technologijos į laboratorijos praktiką, sukurta patogi, atitinkanti keliamus reikalavimus, darbo aplinka.

Moderni ir pajėgi įranga leidžia sutrumpinti tyrimų atlikimo laiką, užtikrinti didelį jų tikslumą, palengvinti gydytojo darbą.

Laboratorijoje bei procedūriniuose kabinetuose greitai ir profesionaliai imamas kraujas tyrimui (iš venos ar piršto).

Skubos tvarka atliekami tyrimai per 15-60 min (priklausomai nuo tyrimo atlikimo metodikos).

Laboratorija užtikrina paciento asmens duomenų, informacijos apie atliktų tyrimų rezultatus apsaugą ir konfidencialumą.

Pagal unifikuotas ir įstaigoje įteisintas metodikas atliekami šie tyrimai:

bendri klinikiniai šlapimo, kraujo , tarp jų ir cukrinio diabeto diagnostikai ir kontrolei būtini gliukozės ir glikozilinto hemoglobino tyrimai, skydliaukės hormonai – tireotropinis, laisvas tiroksinas (FT4) ir trijodtironinas (FT3), svarbus mažakraujystės žymuo - feritinas, biocheminiai aterosklerozės žymenys- cholesterolis ir jo frakcijos, geležies, kalio, natrio, kalcio tyrimai, kepenų fermentai, specifiniai uždegimą nurodantys baltymai - C reaktyvinis baltymas, reumatoidinis faktorius ir kiti biocheminiai tyrimai.

Išmatų bendraklinikinis tyrimas atsako į daugelį klausimų apie virškinimo organų veiklą, ar pakankamai fermentų išskiria kasa, ar nėra išmatose slapto kraujo, kai kraujuojama iš virškinamojo trakto. Taip pat tiriama, ar nesama žarnyne kirminų kiaušinėlių, įvairių parazitų.

Laboratorijoje atliekami informatyvūs imunologiniai tyrimai ankstyvai vėžio diagnostikai – kiaušidžių (CA125), vėžio žymenys, prostatos specifinis antigenas (PSA) , serumo antikūnai – alerginių ligų diagnostika –tai imunoglobulinai E, toksoplazmozės IgG ir IgM klasių antikūnai,imumunoglobulinai prieš mikoplazma pneumonia.

Automatizuotai ir patikimai nustatomi kraujo krešėjimo sistemos rodikliai.

Atliekama lytiškai plintančių ligų diagnostika (sifilio, gonorėjos,trichomonozės) garantuojant paciento anonimiškumą.

Poliklinikoje vykdomos valstybinės programos, kurių dėka galima atlikti tyrimus nemokamai, o laboratorijoje - akcijos, kai biocheminius ar imunologinius tyrimus galima atlikti pigiau, sutaupant lėšas.