Skiepykitės nuo sezoninio gripo!

Paskelbta - 2017-09-20  –

Gauta 2017/2018 metų gripo sezonui skirta vakcina „ Influvac“, įsigyta už valstybės lėšas, rizikos grupių skiepijimui. Kasmetinis skiepijimasis šia vakcina – tai viena efektyviausių gripo profilaktikos priemonių.

Nemokamai nuo sezoninio gripo skiepijami prisirašiusieji prie Kalniečių poliklinikos pacientai, vyresni nei 65 metų amžiaus ir bet kurio amžiaus asmenys, sergantys lėtinėmis ligomis: širdies kraujagyslių sistemos, onkologinėmis, kvėpavimo takų, inkstų, endokrininėmis (diabetu) ligomis ir kt.

Rizikos grupei priskiriami asmenys turi kreiptis į savo šeimos gydytoją. Skiepijama 418 kabinete.

Kalniečių poliklinikos informacija

• Vyriausiausioji administratorė slaugai ir organizaciniam darbui Inga Juodagalvienė El. paštas
    ( tel: 8-37-401474)