Profilaktinis tikrinimas dėl darbo ir vairavimo

Paskelbta - 2017-09-07  – 

Kviečiame tikrintis mūsų Darbo ir profilaktinės medicinos kabinete

Darbo ir profilaktinės medicinos kabinete ( trečias aukštas, 319 kab., tel. 8 37 40 14 78) atliekamas suaugusiųjų pacientų profilaktinis sveikatos tikrinimas: dėl darbo (F27/a), dėl vairavimo (F83/a) , dėl ginklo ( F49/ a), dėl laivavedžio licenzijos (F48-2/a), dėl mokslo (F86/ a), dėl vykimo į užsienį (F 82/ a), dėl sveikatos pažymos licenzijai (F46/ a ).

Asmenims, norintiems pasitikrinti sveikatą dėl darbo reikia pateikti :

  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą; .
  • asmens medicininę knygelę (forma Nr.048/a) arba medicininę pažymą (forma 047/a). Formas 048/a ir 047/a privalo užpildyti darbdavys. .
  • Kalniečių poliklinikoje neprisirašę asmenys turi turėti savo poliklinikos šeimos gydytojo išrašą (forma 027/a); .
  • Asmenims, norintiems pasitikrinti sveikatą dėl vairavimo, reikia pateikti:
    • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą; .
    • vairuotojo pažymėjimą; .
    • Kalniečių poliklinikoje neprisirašę asmenys turi turėti savo šeimos gydytojo išrašą (forma 027/a) ir savo gydymo įstaigos gydytojo psichiatro pažymą.
Profilaktiniai privalomieji darbuotojų sveikatos tikrinimai yra mokami, jų išlaidos apmokamos iš darbdavio lėšų.

Profilaktinis privalomasis sveikatos tikrinimas įsidarbinant, mokytis, vairuotojams, vykstantiems į užsienį, norintiems įsigyti šaunamąjį ginklą ar laivavedžio licenziją yra mokamas, moka pats asmuo.

Pastaba. Į sveikatos tikrinimo paslaugų kainas įskaitytos visos LR Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintoje sveikatos tikrinimo tvarkoje numatytos pirminės sveikatos priežiūros gydytojų ir gydytojų specialistų vieno paciento sveikatos tikrinimo išlaidos.