Gerbiami medicinos slaugytojai,

Jau daugelį metų ligos ar negandų užklupti žmonės į Jus kreipiasi pačiais gražiausiais žodžiais:sesute, sesele, broliuk, broleli .Tai liudija, kad visada esate arčiausiai kenčiančio, sergančio susirūpinusio.

Šiandieninis medicinos slaugytojas yra gydytojo dešinioji ranka, nudirbantis didžiulius darbus ir vedantis pacientus pasveikimo keliu ne tik sveikatos priežiūros įstaigose. Esate vilties ir pagalbos švyturėlis, sunkių ligonių ar naujagimių namuose. Esate ne tik medicinos pagalbos teikėjai, bet mokytojai, guodėjai ar patarėjai, lydintys žmones. Sveikiname Jus su Tarptautine slaugytojų diena! Linkime, Jums geros sveikatos, kad pakaktų jėgų ir pasiryžimo būti vilties šviesuliais, optimizmo ir kantrumo, gyvenimo džiaugsmo skleidėjais savo šeimose ir darbe.

Kalniečių poliklinikos administracija.