SPALIS – PAGYVENUSIŲJŲ ŽMONIŲ MĖNUO

Paskelbta - 2016-09-29  –

Gerbiami Senjorai, maloniai kviečiame dalyvauti nemokamose renginiuose Kalniečių poliklinikoje, semtis sveikatos žinių bei pritaikyti jas pratybose ir mankštose, pasinaudoti specialiai Jums suteiktomis nuolaidomis vertikalių vonių procedūroms.

Paskaitos :

Spalio 3 dieną, 14 val., Kalniečių poliklinikos salėje (II a.) Tarptautinės pagyvenusiųjų žmonių dienos minėjimas. Paskaita „Gydomosios vandens galios“. Paskaitą skaitys naujos knygos „Gydantis vanduo“ autorius gydytojas chirurgas Gintautas Laurinavičius.

Spalio 10 dieną 14val., Kalniečių poliklinikos salėje (II a.) paskaita “Stresas ir jo poveikis mūsų sveikatai“. Paskaitą skaitys Psichikos sveikatos centro vedėja gydytoja psichiatrė Rasa Tamašauskienė.

Mankštos, vandens procedūros:

Spalio 6, 12, 20 , 27 dienomis nuo 13 val. iki 13.30 Kalniečių parke, prie lauko treniruoklių, Kalniečių poliklinikos kineziterapeutai mokys taisyklingai mankštintis.

Spalio 13 dieną 10val. vyks šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai.

Mankštoms ir šiaurietiškojo ėjimo pratyboms būtina išankstinė registracija telefonu 837 40-14-64 arba užėjus į FMR centro 242 kab.( II a.).

Spalio 3 – 31 dienomis Kauno Kalniečių poliklinikoje prisirašiusiems senjorams (asmenims turintiems pensininko pažymėjimą) rengiama sveikatos stiprinimo akcija vandens procedūroms. Vertikalios vonios procedūros bus atliekamos už 4 eurus. Dėl nukreipimo procedūroms reikia kreiptis pas savo šeimos gydytoją.

Kauno Kalniečių poliklinikos informacija