Apdovanotos poliklinikos medicinos darbuotojos

Paskelbta - 2016-04-28  –

Kauno miesto rotušėje balandžio 27 dieną vyko Medicinos darbuotojų dienai skirta šventė. Iškilmėse Kauno meras Visvaldas Matijošaitis pasveikino ir statulėlėmis apdovanojo labiausiai nusipelniusius miesto medikus. Tarp geriausiųjų apdovanotųjų Kauno medikų ir šešios mūsų poliklinikos medicinos darbuotojos.

Nominacija „Vaikų sveikatos puoselėtojas“ - už atsidavimą slaugytojos darbui, aukštą profesionalumą, išskirtinį rūpestingumą, gerumą, jautrumą ir meilę mažiesiems pacientams skirta mūsų poliklinikos Šeimos klinikos bendruomenės slaugytojai Janei Tamašauskienei.

Miesto mero padėkomis apdovanotos ir Šeimos klinikos gydytojos Loreta Kapčinskienė, Neringa Kazilevičiūtė, Specializuotų paslaugų centro gydytoja neurologė Nijolė Palijanskienė, bendruomenės slaugytoja Daiva Skrickaitė bei registratūros vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja Joana Čirvinskaitė. Sveikiname darbščius mūsų poliklinikos medicinos darbuotojus ir linkime toliau gerais darbais garsinti mūsų kolektyvą.

Nuotraukose: Apdovanotieji Kauno miesto medicinos darbuotojai. Pirmojoje eilėje ketvirta iš dešinės bendruomenės slaugytoja Janė Tamašauskienė, antroje eilėje septinta iš dešinės bendruomenės slaugytoja Daiva Skrickaitė, gydytoja neurologė Nijolė Palijanskienė, šeimos gydytojos Neringa Kazilevičiūtė ir Loreta Kapčinskienė bei registratūros vyresnioji bendruomenės slaugytoja Joana Čirvinskatė.

Meras įteikė specialią statulėlę už nominaciją „Vaikų sveikatos puoselėtojas„ Šeimos klinikos bendruomenės slaugytojai Janei Tamašauskienei.

Speciali nominacijos staulėlė „Vaikų sveikatos puoselėtojas“ .

Modesto Patašiaus nuotraukos

Kalniečių poliklinikos informacija