Padėka už pagalbą kurtiesiems pacientams

Paskelbta - 2015-12-16  –

Kalniečių poliklinikoje apsilankę VšĮ Kauno kurčiųjų reabilitacijos centro atstovai domėjosi nuotolinio registravimo tobulinimo galimybėmis. Jau keletą metų poliklinikoje veikia kurčiųjų pacientų nuotolinio registravimo sistema. Jos dėka kurtiesiems pacientams registruojantis ir gaunant medicinos paslaugas sudaryta galimybė pasinaudoti gestų kalbos vertėjų paslaugomis.

Kauno apskrities gestų kalbos vertėjų centras jau trejetą metų aptarnauja visos Lietuvos kurčiuosius gyventojus.

Dvidešimties metų veiklos jubiliejų mininčio Kauno kurčiųjų reabilitacijos centro direktorė Jūratė Pugačiauskienė įteikė Padėką Kalniečių poliklinikai už nuoširdų bendradarbiavimą ir suteiktą galimybę kurtiesiems gauti gestų kalbos vertimo paslaugas.

Kalniečių poliklinikoje apsilankė KRC atstovai.

Kurčiųjų reabilitacijos centro Padėka Kalniečių poliklinikos kolektyvui.

Kauno Kalniečių poliklinikos informacija