Pacientų dėmesiui


Poliklinikai Padėka už informacijos sklaidą

Paskelbta - 2015-12-17  – 

Vilniuje, Jaunimo informacijos centre vykusioje Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento organizuotoje apskrito stalo diskusijoje buvo apdovanoti geriausiųjų žurnalistinių straipsnių, susijusių su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija, konkurso „Vaikai seka tėvų pavyzdžiu“ nugalėtojai bei įstaigos, prisidėjusios prie informacijos sklaidos.

Šiame renginyje mūsų Kauno Kalniečių poliklinikai taip pat įteikta Padėka už bendradarbiavimą įgyvendinant socialinę informacinę kampaniją „Vaikai seka tėvų pavyzdžiu“.

Šiame renginyje gerosios praktikos pavyzdžiais dalinosi įvairių nevyriausybinių organizacijų atstovai. Asociacijos „Mentor Lietuva“ Generalinė sekretorė Jurgita Ribinskaitė-Glatzer susirinkusiems pristatė pranešimą „7 mitai apie prevenciją“. Renginyje taip pat savo veiklą pristatė „VŠĮ „Blaivios pramogos“ blaivių vakarėlių „VAROM!“ organizatoriai. Apie savo veiklą ir iniciatyvas pasakojo Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA) atstovai.

Renginyje taip pat vyko apskrito stalo diskusija, skatinanti nevyriausybinių organizacijų iniciatyvas ir gerosios praktikos patirties sklaidą, įgyvendinant psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją.
Kauno Kalniečių poliklinikos informacijaKita informacija

Naudingos nuorodos

Atnaujinta 2013-11-22

Nuorodos susijusios su sveikatos paslaugomis, naujienomis, aktualijomis.

Visos nuorodos


Jūsų atsiliepimai apie mus

Atnaujinta  –  Rašyti atsiliepimą

Kviečiame Jus rašyti, siūlyti, pageidauti. Iš anksto dėkojame už pastabas ir pasiūlymus. Tikimės nuoširdaus Jūsų bendradarbiavimo

Visi atsiliepimai


Personalo kontaktai

Atnaujinta 2013-01-07

Personalo kontaktinė informacija.

 • Registratūra, informacija
  ( tel: 8 37 - 401422 )
 • Direktorė Rasa Abariuvienė El. paštas
  ( tel: 8-37-401402)
 • Personalo skyrius El. paštas
  ( tel: 8-37-401404)
 • Vidaus medicininio audito grupės vadovė Jūratė Stasiulevičienė El. paštas
  ( tel: 8-37-401427)

Visi kontaktai