Gruodžio 1 –oji Pasaulinė kovos su AIDS diena

Paskelbta - 2015-11-26  –

Gruodžio 1 –ąją Kauno Kalniečių poliklinika kviečia dalyvauti profilaktinėje akcijoje, skirtoje Pasaulinei kovos su AIDS dienai paminėti. Ši akcija tai pat skirta visoje Europoje organizuojamai ŽIV ir hepatitų testavimo savaitei, kuri šiemet vyksta lapkričio 20 -27 dienomis. Jungiamės prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro bendro tikslo, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie šių ligų keliamas grėsmes ir išsitirtų dėl šios pavojingos infekcijos bei suprastų, kad egzistuoja veiksmingas gydymas. ULAC duomenimis praėjusiais metais Lietuvoje atlikta daugiau negu 200 tūkst. tyrimų dėl ŽIV. Gruodžio 1-ąją visi norintys Kalniečių poliklinikoje galės nemokamai pasitikrinti dėl ŽIV ( Žmogaus imunodeficito viruso). Kreiptis į poliklinikos 209 ir 416 procedūrų kabinetus.

Kauno Kalniečių poliklinikos informacija