Dalyvaukime akcijoje „Saugus, kai matomas“

Paskelbta - 2015-11-11  –

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnai organizuoja akciją „Saugus, kai matomas“, kurios tikslas – skatinti gyventojus tamsiu paros metu dėvėti atšvaitus ir taip saugoti savo sveikatą ir gyvybę.

Akcija vyks lapkričio 17 d. 10.00–11.30 val. Kauno Kalniečių poliklinikoje. Akcijos metu gyventojams bus primenama, kad reikia elgtis atsakingai ir tamsiu paros metu dėvėti atšvaitus. Akcijos dalyvius Bendruomenės pareigūnai kartu su biuro darbuotojais vaišins arbata, jiems bus dalinami atšvaitai. Akciją organizuoja Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnai .

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Kalniečių poliklinikos informacija