Rugsėjo 21 dieną į Kauno Kalniečių polikliniką iš Panevėžio atkeliavo socialinės akcijos “Aplenk ligą“nuotraukų paroda. Ji eksponuojama pirmojo aukšto fojė.

Ši fotografijų paroda, atidaryta 2015 metų kovo 25 dieną Sveikatos apsaugos ministerijoje, keliauja per visą Lietuvą – į šalies institucijas, Lietuvos gydymo įstaigas, pas socialinius partnerius. Šios socialinės akcijos organizatoriai Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Kalniečių poliklinikos direktorė Virginija Gailienė pristatydama šią parodą poliklinikoje pasidžiaugė, kad į socialines akcijas įsilieja žinomi Lietuvos sportininkai, tapę akcijos „Aplenk ligą“ sveikos gyvensenos skleidimo ambasadoriais: Edvinas Krungolcas – penkiakovininkas, pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas, Andrejus Zadneprovskis – penkiakovininkas, pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių žaidynių olimpinių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas, Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė – penkiakovininkė, olimpinė ir pasaulio čempionė, Donata Vištartaitė – irkluotoja, Europos ir pasaulio čempionė, Ieva Serapinaitė – penkiakovininkė, pasaulio jaunimo prizininkė ir jaunių pasaulio čempionė, Vladislavas Sosnovskij – penkiakovininkas, Lietuvos ir Lietuvos žaidynių čempionas.

Per šias fotografijas sportininkai kviečia visus rūpintis savo sveikata laiku kreiptis į savo šeimos gydytoją, pasitikrinti pagal ligų prevencijos programas dėl širdies ir kraujagyslių ligų, gimdos kaklelio ir krūties vėžio, prostatos vėžio ir storosios žarnos vėžio. Jie primena pacientams, kad apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu programose numatyti sveikatos patikrinimai apmokami Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis, o už paslaugas gydymo įstaigoms sumoka ligonių kasos.

Kalniečių poliklinikos informacija.