Rugsėjo 15-ąją Kalniečių poliklinikoje minint Pasaulinę kovos su prostatos vėžiu dieną, vyko profilaktikos akcija. Iš ryto iki pietų buvo atliekami kraujo tyrimai Prostatos specifinio antigeno kiekio nustatymui. Visiems norintiems pacientams tyrimas buvo atliekamas už pusę kainos. Šia profilaktikos akcija pasinaudojo 13 pacientų.

Poliklinikos salėje gydytojas urologas Adomas Mačiulis skaitė paskaitą apie vyrų priešinės liaukos ligas, patarė, kaip apsisaugoti nuo susirgimų, atsakė į pateiktus klausimus. Renginio dalyvių nuomone, paskaita buvo labai įdomi, interaktyvi, paskatino labiau domėtis sveika gyvensena ir sveikata. Pasak gydytojo urologo Adomo Mačiulio, susirinkusieji pateikė jiems rūpimus klausimus ir problemas, todėl paskaita tapo visiems naudinga diskusija. Gydytojas A.Mačiulis informavo, kad poliklinikos urologų kabinete yra įrengtas naujas pažangus echoskopas ir visiems, kam reikalingi išsamesni tyrimai, gali prašyti savo šeimos gydytojo nukreipimo bei registruotis gydytojo urologo konsultacijai.

Kalniečių poliklinikos inf.