Akcija - Tarptautinei šeimos dienai

Paskelbta - 2015-05-14  – 

Gegužės 13 dieną Kalniečių poliklinikoje vyko Tarptautinei šeimos dienai ir jos sveikatai skirta akcija, surengta kartu su Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru. Renginiui pasirinktas netradicinis formatas –viktorina „Šeima ir sveikata“ Kauno miesto poliklinikose.

Visuomenės sveikatos biuro organizuojamo renginio tikslas – paskatinti žmones aktyviau domėtis savo ir savo šeimos narių sveikata. Gyvenimas šeimoje ir sveikata – glaudžiai susiję. Pasak Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro psichologės Rasos Vaitkienės, įvairūs tyrimai rodo, jog šeimoje gyvenantys žmonės yra laimingesni, o tuo pačiu ir sveikesni, patiria mažiau streso, geriau miega, mažiau skundžiasi galvos ir nugaros skausmais, rečiau turi žalingų įpročių.

Akcijose dalyvaujančioms šeimoms buvo dalinama Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro metodinė medžiaga, pristatoma Sveikos šeimos klubo veikla, visuomenės sveikatos specialistai bendravo su poliklinikos pacientais ir personalu ir atsakė į jiems rūpimus klausimus. Viktorinos dalyviai, teisingai atsakę į klausimus apie sveiką gyvenseną, buvo apdovanoti prizais.Kalniečių poliklinikos informacija.