Kauno valstybinėje filharmonijoje vyko Medicinos darbuotojų dienai skirta šventė, kurios metu buvo apdovanoti geriausi Kauno medikai. Šventę organizavo Kauno miesto savivaldybė ir Lietuvos gydytojų sąjungos Kauno filialas.

Geriausių medikų apdovanojimuose įsteigtos 7 nominacijos: „Nuoširdžiausias gydytojas“. Juo tapo LSMU Gastroenterologijos klinikos Endoskopijų skyriaus vadovas profesorius Kęstutis Adamonis.

Miesto savivaldybė paskelbė dar šešias nominacijas. Jos suteiktos: „Metų gydytojas“ – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos Širdies chirurgijos skyriaus vadovui Povilui Jakuškai, "Humaniškiausias pašaukimas" – Kauno klinikinės ligoninės Odos ir venerinių ligų skyriaus vedėjai Janinai Stefanijai Vasilavičienei, "Metų perspektyva" – Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriaus vadovui Kęstučiui Stašaičiui, "Metų iniciatyva" – Respublikinės Kauno ligoninės Chirurgijos klinikos vadovui Zigmantui Urniežiui, „Už medicinos mokslų pažangą“ – Kauno klinikų Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos vadovui Virgilijui Ulozui, „Rūpestingiausia šeimos gydytoja“ - Saulės šeimos medicinos centro vadovei gydytojai Audronei Urbonienei.

Šventės metu geriausiems medikams buvo įteiktos Kauno mero Visvaldo Matijošaičio padėkos. Tarp geriausiųjų miesto medicinos darbuotojų apdovanotos ir mūsų Kalniečių poliklinikos medikės : gydytoja oftalmologė Neringa Putelienė, gydytoja dermatovenerologė Greta Valančienė, šeimos gydytoja Raminta Šlenderytė ir bendrosios praktikos slaugytoja Janina Sideravičienė.

Po oficialiosios dalies vyko nuotaikingas Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro virtuozų pirmojo smuiko griežėjo Zbignevo Levickio ir gitaristo Aurelijaus Globio pasirodymas „ Smuiko ir gitaros dvikova“ .

Kalniečių poliklinikos informacija