Balandžio 13 dieną Lietuvos medicinos studentų (LIMSA) ir partneriais- „Transparency International“ Lietuvos skyriumi (TILS) kartu su medicinos darbuotojais iš 55 gydymo įstaigų organizavo antikorupcinę akciją „Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena“. Šia, ketvirtus metus iš eilės rengiama akcija pabrėžiama, jog, norint padėkoti medikams, nereikia dovanų ar kitų neoficialių mokėjimų, o užtenka tiesiog nuoširdžiai pasakyti savo gydytojui “ačiū”.

Šiemet gydymo įstaigų, dalyvaujančių akcijoje, kolektyvai atnaujins Hipokrato priesaikos įžadus ir ant savo kabinetų durų užklijuos lipdukus ,,Geriausia padėka gydytojui - Jūsų šypsena.“

Balandžio 15 dieną tokia akcija vyko ir Kauno Kalniečių poliklinikoje. Gydytojai pasirašė simboliniame akcijos plakate ,,Mūsų medicinos darbuotojai laikosi Hipokrato priesaikos“ ir ant savo kabinetų durų užsiklijavo lipdukus su Hipokrato atvaizdu ,,Geriausia padėka gydytojui yra jūsų šypsena.“

Kalniečių poliklinikos inf.