Pacientų dėmesiui


Paminėta Pasaulinė diabeto diena

Paskelbta - 2014-11-17  – 

 

Paminėta  Pasaulinė  diabeto diena

 

 

 

Lapkričio 14-ąją minint Pasaulinę diabeto dieną  Kauno Kalniečių poliklinikoje  buvo surengtas  visuomenės susitikimas su gydytojomis endokrinologėmis ir slaugytojomis-diabetologėmis. Susitikime dalyvavo  ir gausiai susirinkusius renginio dalyvius  pasveikino Kauno Kalniečių poliklinikos Direktorė Virginija Gailienė.

 

Prieš paskaitas buvo galima pasitikrinti cukraus kiekį kraujyje, gauti neseniai vaistinėse pasirodžiusių augalinės kilmės saldiklio bei cukrų ir potraukį saldumynams mažinančios arbatos pavyzdžių,  buvo dalijami  leidinukai apie angliavandenių kiekį maisto produktuose, kas labai aktualu sergant cukriniu diabetu.

 

Gydytoja  endokrinologė Jūratė Kavaliauskienė papasakojo,  kas yra cukrinis diabetas, kodėl jo daugėja, kam ir kada reikia  tikrintis, ar nesergame šia liga, kokie jos požymiai ir kada reikia pradėti gydymą insulinu ir kodėl jo nereikia bijoti. Gydytoja patarė , kada  ir kaip reikia tikrintis glikemiją namuose, kokios  mitybos dietos laikytis, rekomendavo  kada lankytis pas endokrinologą ar  slaugytoją-diabetologą.

 

Gydytoja  endokrinologė  Ieva Gailytė paaiškino  apie cukrinio diabeto komplikacijas ir  tai, kaip  jų galima išvengti palaikant normalų gliukozės kiekį kraujyje.

 

 

 

Kauno Kalniečių poliklinikos informacija

 

Kita informacija

Naudingos nuorodos

Atnaujinta 2013-11-22

Nuorodos susijusios su sveikatos paslaugomis, naujienomis, aktualijomis.

Visos nuorodos


Jūsų atsiliepimai apie mus

Atnaujinta  –  Rašyti atsiliepimą

Kviečiame Jus rašyti, siūlyti, pageidauti. Iš anksto dėkojame už pastabas ir pasiūlymus. Tikimės nuoširdaus Jūsų bendradarbiavimo

Visi atsiliepimai


Personalo kontaktai

Atnaujinta 2013-01-07

Personalo kontaktinė informacija.

 • Registratūra, informacija
  ( tel: 8 37 - 401422 )
 • Direktorė Rasa Abariuvienė El. paštas
  ( tel: 8-37-401402)
 • Personalo skyrius El. paštas
  ( tel: 8-37-401404)
 • Vidaus medicininio audito grupės vadovė Jūratė Stasiulevičienė El. paštas
  ( tel: 8-37-401427)

Visi kontaktai