Pacientų dėmesiui


Apdovanoti mūsų poliklinikos medikai

Paskelbta - 2014-04-29  – 

Apdovanoti mūsų poliklinikos medikai

 

     Pirmadienį Kauno rotušėje vyko pirmą kartą surengtų geriausių miesto medikų apdovanojimų ceremonija.   Kauno mero Andriaus Kupčinsko iniciatyva Medicinos darbuotojo dienos proga buvo nuspręsta  pagerbti geriausius Kauno miesto medikus. Iš viso buvo įsteigtos 7 nominacijos. Kandidatus apdovanojimams aktyviai siūlė medicinos darbuotojų  bendruomenė, o laimėtojus kiekvienoje nominacijoje išrinko speciali apdovanojimų komisija. Nominacija „Vaikų sveikatos puoselėtojui“ įsteigta, minint Vaikų sveikatos metus. Ja apdovanota mūsų poliklinikos direktorės pavaduotoja medicinai  gydytoja Rasa Abariuvienė, kuri nuosekliai ir kantriai moko mažuosius pacientus ir jų tėvelius, kaip atpažinti, kaip saugotis bei  gydytis nuo susirgimų. Mažieji pacientai visada sulaukia šios gydytojos pagalbos. Gydytoja  alergologė Rasa Abariuvienė ypač mylima už išskirtinį rūpestingumą, jautrumą ir kompetenciją.

  Tarp geriausių Kauno medikų  Padėkos raštais apdovanotos ir Kalniečių poliklinikos darbuotojos:  vaikų ligų gydytoja Liudmila Antuševa, gydytoja burnos chirurgė Rasa Bagdonienė ir medicinos registratorė Marijona Šemetienė.

 „Žmonės, pasirenkantys mediko profesiją, prisiima atsakomybę už pačią brangiausią vertybę – žmogaus gyvybę, todėl kelias, kurį Jūs pasirinkote yra sunkus, bet prasmingas. Sveikindamas Jus Medicinos darbuotojų dienos proga, dėkoju, kad, rūpindamiesi visuomenės sveikata, kartu Jūs rūpinatės sveiko miesto ir sveikos valstybės ateitimi“, - apdovanojant geriausius Kauno medikus sakė miesto meras Andrius Kupčinskas. Sveikiname ir didžiuojamės taip aukštai įvertintais savo kolektyvo darbuotuojais.                

 Kalniečių poliklinikos inf.
Kita informacija

Naudingos nuorodos

Atnaujinta 2013-11-22

Nuorodos susijusios su sveikatos paslaugomis, naujienomis, aktualijomis.

Visos nuorodos


Jūsų atsiliepimai apie mus

Atnaujinta  –  Rašyti atsiliepimą

Kviečiame Jus rašyti, siūlyti, pageidauti. Iš anksto dėkojame už pastabas ir pasiūlymus. Tikimės nuoširdaus Jūsų bendradarbiavimo

Visi atsiliepimai


Personalo kontaktai

Atnaujinta 2013-01-07

Personalo kontaktinė informacija.

 • Registratūra, informacija
  ( tel: 8 37 - 401422 )
 • Direktorė Rasa Abariuvienė El. paštas
  ( tel: 8-37-401402)
 • Personalo skyrius El. paštas
  ( tel: 8-37-401404)
 • Vidaus medicininio audito grupės vadovė Jūratė Stasiulevičienė El. paštas
  ( tel: 8-37-401427)

Visi kontaktai