PACIENTŲ DĖMESIUI -AKCIJA

Paskelbta - 2014-04-07  –

PACIENTŲ DĖMESIUI -AKCIJA

Ar žinote, kad skrandžio vėžys yra penktasis pagal dažnį onkologinis susirgimas išsivysčiusiose šalyse ir dažniausiai pasireiškia tarp 40 ir 60 metų amžiaus žmonių. Nustatyta, kad pusė visų pasaulio gyventojų yra užsikrėtę skrandžio bakterija Helicobacter pylori.

H.pylori infekcija sukelia gastritą (skrandžio gleivinės uždegimą) ir skrandžio opaligę. Ilgai negydant ilgalaikė H.pylori infekcija pažeidžia skrandžio gleivinę, ir žmonės, užsikrėtę šia  bakterija turi padidintą skrandžio opų bei skrandžio vėžio riziką. Nėra jokių skiepų prieš šią bakteriją, ir ji paplitusi tiek vaikų, tiek suaugusių tarpe. Tačiau laiku pradėtas gydymas vaistais šią bakteriją gali išnaikinti.

Visą balandžio mėnesį  mūsų poliklinikoje galima pasitikrinti Helicobacter pylori   kraujo serume tik už 5.00 Lt . Norinčius pasitikrinti gydytojo siuntimo nereikia. Kreiptis tiesiai  į procedūrinius kabinetus: 209 ir 416.

Kalniečių poliklinikos inf.