Š. m. rugsėjo 16 dieną Kalniečių poliklinikoje vyko akcija „Nebūk abejinga – pasirūpink savo vyro sveikata“.
Visus iš anksto užsiregistravusius nuo 14 val. iki 19 val. konsultavo medicinos mokslų daktaras gydytojas urologas Stasys Auškalnis.

Prostatos vėžys gresia kas dešimtam vyrui. Lietuvoje vykdoma prostatos vėžio ankstyvosios diagnostikos programa, pagal kurią kiekvienas nuo 50 iki 75 metų vyras kartą per metus privalo pasitikrinti prostatos specifinį antigeną, o turintieji genetinį šios ligos paveldimumą – nuo 45-erių metų. Antigenas nustatomas ištyrus kraują, kuris imamas iš venos. Skausmingas, padažnėjęs šlapinimąsis, kraujas šlapime ar spermoje, impotencija yra įspėjamieji ligos požymiai.
Svarbu nepavėluoti: atsiradus vienam iš šių simptomų, - pirmas žingsnis – apsilankymas pas gydytoją.