Jei kitose šalies poliklinikose šiomis dienomis – pats moksleivių profilaktinių patikrinimų prieš naujuosius mokslo metus įkarštis, viešosios įstaigos Kauno Kalniečių poliklinikos medicinos personalas didesnio pacientų antplūdžio vasaros pabaigoje taip ir nepajuto. Tai dėl to, kad darbas čia organizuojamas kiek kitaip nei daugelyje tokio profilio gydymo įstaigų. Pacientų sveikatos profilaktikai (o susirgus – gydymui) čia skiriamas ypatingas dėmesys, tarp medikų ir ligonių jau nuo pirmųjų apsilankymų užsimezga nuoširdus ryšys, pasitikėjimas, o tai irgi didina gydymo sėkmę. Medicinos personalas žmonėms įkalęs į galvas sveikata rūpintis ne tik tada, kai užklumpa ligos - gerokai anksčiau, o apie formalias, atmestinas medicinines apžiūras šioje gydymo įstaigoje negali būti nė kalbos.

Plačiau skaitykite čia