Gerumo akcija Kauno Kalniečių poliklinikoje

Paskelbta - 2013-08-28  –

Š.m. rugpjūčio 29 d.Kalniečių poliklinikoje drauge su Kauno klinikų Kraujo centru KRAUJO DONORYSTĖS AKCIJA. Akcijos organizatoriai pakvietė tapti kraujo donorais ir prisidėti prie daugelio gyvybių išsaugojimo - vieno donoro kraujas gali išgelbėti 3-jų pacientų gyvybes.

Norinčiųjų duoti kraujo buvo nemažai, tačiau ne visi galėjo dalyvauti šioje akcijoje, kadangi neatitiko griežtų pasirengimo kraujo donorystei reikalavimų (neturėjo asmens dokumento, buvo jaunesni nei 18 metų, sirgo lėtinėmis ligomis ir pnš.).

Prisidėję prie akcijos ir padovanoję kraujo gavo atminimo dovanėles, o pageidaujantiems buvo mokama 40 lt. kompensacija.