Šių metų rugpjūčio 8d. Kauno Vinco Kudirkos Viešojoje bibliotekoje įvyko renginys tema „Judėjimas ir sveikata“, kurią suorganizavo Kalniečių poliklinika ir Kaunėnų bendruomenė.

Susirinkusius pasveikino Kalniečių poliklinikos direktorė Virginija Gailienė, palinkėjusi geros nuotaikos, gražaus, abiems pusėms naudingo, bendradarbiavimo.

Poliklinikos fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutai Robertas Mačys ir Paulius Uknevičius paskaitė paskaitą „Judėjimas ir sveikata“, kurios metu akcentavo fizinio aktyvumo naudą, atsakė į gausius susirinkusiųjų klausimus, pateikė praktiškų patarimų. Kalniečių poliklinikoje jų pravedami šiaurietiškojo ėjimo mokymai ir pratybos vis labiau populiarėja. Tai saugi judėjimo forma, kuri gali teikti džiaugsmo netgi sunkiai vaikštantiems ir turintiems judėjimo problemų žmonėms.

Atsisveikindami bendruomenės nariai negailėjo organizatoriams gražių padėkos žodžių. Pacientė Adelė Juknienė pasidžiaugė Kalniečių poliklinikoje vykdomomis šiaurietiškojo ėjimo treniruotėmis ir padėkojo poliklinikos direktorei Virginijai Gailienei, kad Kalniečių poliklinikoje vykdomi užsiėmimai „ ne dėl reklamos“, kad įsigytos kokybiškos šiaurietiškojo ėjimo lazdos ir užsiėmimus praveda puikūs instruktoriai.

Renginio pabaigoje klausytojai buvo supažindinti su būsimais sveikatinimo renginiais, kuriuose pažadėjo aktyviai dalyvauti.