Šiaurietiškajame ėjime startavo medikai

Paskelbta - 2013-05-27  –

Šiaurietiškajame ėjime startavo medikai

Šių metų gegužės 22 dieną 13 val. prie Kalniečių poliklinikos rinkosi žaliais sportiniais marškinėliais pasipuošę medikai. Poliklinikos fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutai Robertas Mačys ir Paulius Uknevičius   padalino visiems šiaurietiškojo vaikščiojimo lazdas ir  poliklinikos pievelėje pradėjo trumpą šiaurietiškojo vaikščiojimo pamokėlę. Netrukus prie jų prisijungė ir kelios pacientės. Po tumpo instruktažo  komanda  patraukė į Kalniečių parką, kur vyko sporto ir sveikatingumo popietė.

Poliklinikos kineziterapeutai susirinkusiems pravedė šiaurietiškojo vaikščiojimo ir mankštos pamokas, jaunimas demonstravo vaikščiojimo lynu ir laipiojimo akmeniu techniką.

Šventinės popietės rengėjai: Všį Kauno Kalniečių poliklinika, Všį „Miegantys drambliai“ ir Eigulių seniūnija.