Š. m. vasario 22 d. Kalniečių poliklinikoje lankėsi LR Ministro Pirmininko patarėjas sveikatos klausimais Antanas Vinkus. Jį lydėjo LR Ministro Pirmininko tarnybos socialinės aplinkos skyriaus patarėja Aurelija Urbonienė, Kauno m.savivaldybės gydytojas Donatas Senikas bei Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vygaudas Molis.

Svečiai aplankė Šeimos kliniką, pakalbino ir medikus ir pacientus. Antaną Vinkų  domino šeimos gydytojų darbas, jis buvo labai nustebintas ypač gausiu  privačių  sveikatos priežiūros įstaigų tinklu aplink Kalniečių polikliniką.

Poliklinikos salėje susirinkę medikai  turėjo galimybę išsakyti nuomonę apie Vyriausybės ir SAM

vykdomą sveikatos apsaugos reformą Lietuvoje.